Milí priatelia,

úvodom by som chcel pozdraviť všetkých mojich priaznivcov a priateľov. Žiaľ, čoraz viac sa stretávam s tým, že slovenská hudba teda ľudová a stredno - prúdová pop music, nemá v rozhlasovom ani televíznom vysielaní zelenú. Dôvodom je veľa krát neschopnosť pracovníkov a dramaturgov rozhodnúť, čo je kvalitné a čo je pre ľudí. Rozhodujú sa na základe osobných preferencií a snažia sa svoj vkus vnucovať širokému publiku, hovorím hlavne o hudobných redaktoroch v rádiách a televízií. Väčšina interpretov je teda znevýhodnených oproti tzv. rýchlo kvasom zo Superstar, umelo tlačených skupín žánrovo mimo ucho poslucháča, prípadne iných talentov ... A vlastne tí speváci, ani vôbec spievať nevedia, sú len produktom istej televíznej šou, na ktorú ľudia o 2 mesiace zabudnú.

Preto sa otvorene vyjadrujem aj z pozície producenta a vydavateľa a poukazujem na nežiaducu situáciu na hudobnom poli. Ale naše piesne tú budú aj vtedy, keď my tu nebudeme. Veď sú tu stovky rokov pred nami a ľudia si ich spievali na poliach a šlágre prežili tiež všetky generácie. Tvoriť budem stále viac a moja tvorba bude čoraz rozsiahlejšia, pretože ma sami o to žiadate. Tituly pre Vás tvorím z lásky k hudbe a z presvedčenia, čo už mnohí pochopili. Sú aj takí, ktorí stále majú potrebu znevažovať moju tvorbu a produkciu. (Mňa oni nezaujímajú, sú nepodstatní). Smutné je, že táto "burina nespokojných" je z radov hudobníkov. Ale ja odkazujem jedno. Majte sa na pozore, pretože ďalšie veci ktoré budem predstavovať, Vám vyrazia dych!

Mojich fanúšikov nikdy nesklamem, mám zodpovednosť za vašu priazeň a dôveru. Môj fanklub tvorí už viac ako 9 tisíc+ fanúšikov a špeciálne chcem poďakovať mladým ľuďom zato, že ich oslovuje moja tvorba v modernom štýle. Vďaka patrí aj strednej a staršej generácii, ktorá mi prejavuje veľké "Ďakujem" v živých vysielaniach mojej relácie Hudobné želania - Jubilantom.

Rok 2013 začínam produkčne veľmi úspešne. So svojimi partermi prinášam po mimoriadne úspešnom CD SLOVENSKO KRÁSNE Od Tatier k Dunaju, nové jubilejné 20 CD JUBILANTOM. Z tohto albumu mám nesmiernu radosť, pretože je venované všetkým mestám a obciam Slovenska, teda všetkým Slovákom. Národný motív a úcta k vlasti je to čo vystihuje moje nové CD.

Predchádzajúci titul SLOVENSKO SA ZABÁVA, opäť dokázal osloviť poslucháčov, čo ma potešilo z diváckych ohlasov. Temperamentné úpravy ľudových piesní ako aj špeciálny Ruský koktejl a dočkali sa opätovného uznania v počte predaných nosičov a zaujali miesto vo vašej domácej diskografii.

V týchto dňoch nahrávam pokračovanie Slovensko sa zabáva, ktorý uvediem v máji. Svoje všetky piesne venujem všetkým verným poslucháčom a priateľom dobrej nálady. Všetky svoje námety a postrehy mi prosím adresujte mailom.

Pekné počúvanie pri mojich piesňach a nech sa páči spievať a tancovať ...
Navštívte nový image Martin “EMDŽEJ” Jakubec © 2014
   Produced by Jakubec Productions (c) 2008 Všetky práva vyhradené!