Vitajte na mojej oficiálnej stránke!

Som rád, že ste zavítali na moju stránku. Všetko čo sa týka osoby Martina Jakubca, nájdete práve tu. Môj fanklub už dnes tvorí viac ako 18 tisíc+ fanúšikov a špeciálne chcem poďakovať mladým ľuďom zato, že Vás oslovuje moja tvorba v modernom štýle. Vďaka patrí aj strednej a staršej generácii, ktorá mi prejavuje veľké "Ďakujem" v živých vysielaniach mojej relácie Hudobné želania – Jubilantom na TV8. Rok 2014 sa u mňa nesie v duchu produkčne úspešného roku. So svojimi partermi prinášam po mimoriadne úspešnom CD SLOVENSKO KRÁSNE Od Tatier k Dunaju, hneď dve nové CD a to jubilejné 20 CD, JUBILANTOM a špeciálnu limitovanú výberovku SLOVENSKO NAŠE. Je venované všetkým mestám a obciam Slovenska, teda všetkým Slovákom. Národný motív a úcta k vlasti je to, čo vystihuje moje nové CD. Predchádzajúci titul SLOVENSKO SA ZABÁVA, opäť dokázal osloviť poslucháčov, čo ma potešilo z diváckych ohlasov. Temperamentné úpravy ľudových piesní ako aj špeciálny Ruský koktejl a dočkali sa opätovného uznania v počte predaných nosičov a zaujali miesto vo vašej domácej diskografii.

V týchto dňoch nahrávam pokračovanie titulu Slovensko sa zabáva a koncertujem po Slovensku . Prichádza jeseň a s ňou veľa vystúpení po Slovensku. Intenzívne pracujem na nových dieloch hudobno zábavných relácii HITOVICA pre TV Markíza, kde hľadám nové talenty do šou. Ak by ste chceli v relácii účinkovať, ohláste sa mi. Pokračujú aj relácie Šláger paráda a REPETE, ktoré Vám ponúknem koncom roka.

Teším sa na skoré stretnutie s Vami vo vašej obci, alebo mestečku. Zatiaľ, pekné počúvanie pri mojich piesňach Vám praje
   Produced by Jakubec Productions (c) 2008 Všetky práva vyhradené!